بازديد مدير عامل چهارشنبه ۱۳۸۸/۰۹/۰۴ ۱۷:۱۱ بعد از ظهر

بازديد مدير عامل بيمه نوين از شعبه قزوين

 

دکتر سيد محمد عباس‌زادگان، مدير عامل بيمه نوين در جريان سفر دو روزة خود به استان قزوين با نمايندگان بيمه نوين استان ديدار کرد.
به گزارش روابط عمومي بيمه نوين، در اين ديدار دکتر عباس‌زادگان، داشتن اطلاعات کافي، پيگيري و روابط عمومي بالا را از جمله ويژگي‌هاي يک نماينده دانست و هنر نماينده را در حفظ بيمه‌گذاران خوب توصيف كرد.
وي تلاش هر نماينده براي معرفي مطلوب خدمات بيمه نوين را از وظايف اصلي نمايندگان برشمرد و با تأکيد بر نقش مؤثر تعامل و همکاري با شعب بانک اقتصاد نوين در معرفي بهينه خدمات بيمه، خواهان ارتباط بيشتر نمايندگان با بانک شد.
مدير عامل بيمه نوين با اشاره به تعداد قابل توجه واحدهاي صنعتي در استان قزوين و استقرار دفاتر مرکزي کارخانجات در تهران، پيگيري مستمر نمايندگان و تلاش براي ايجاد ارتباط با دفاتر مرکزي را خواستار شد.
وي خاطر نشان کرد: يک بيمه‌گر بايد در هر حال آماده ارائه خدمات بيمه‌اي باشد و زمان و مکان خاصي را به اين مهم اختصاص ندهد.
دکتر عباس‌زادگان ضمن با اشاره به رشد فروش اين استان در دو ماهه اخير، ابراز اميدواري کرد: تا پايان سال جاري حق بيمه قابل توجهي در استان قزوين توليد شود.
در ابتداي اين ديدار، احسان قائم پناه، مدير شعبه قزوين ضمن قدرداني از حضور مدير عامل بيمه نوين در جمع نمايندگان، حضور ارزشمند ايشان را فرصتي مغتنم توصيف کرد.
وي با ارائه گزارشي از عملکرد شعبه قزوين، رشد 60 درصدي فروش اين شعبه در آبان ماه را حاصل جذب نمايندگان جديد دانست و ابراز اميدواري کرد: تا پايان آذر ماه سال جاري پرتفوي مورد انتظار را محقق نمايد.
وي همچنين از انعقاد قرارداد بيمه مکمل درمان و عمر و حوادث 20.000 نفر از اعضاي اتحاديه مرغداران کشور خبر داد.
رئيس شعبه قزوين بيمه نوين با اشاره به اينكه استانداري، سازمان جهاد کشاورزي، سازمان تأمين اجتماعي، شرکت آب و فاضلاب، شرکت اکرام البرز، شوراي حل اختلاف و تاکسيراني استان قزوين از جمله بيمه‌گذاران اين شعبه هستند، خاطر نشان كرد: اين شعبه با رايزني‌هاي به عمل آمده در آينده‌‌اي نزديک شرکت آپادانا سرام را به عنوان بزرگترين توليدکننده کاشي و سراميک در آسيا تحت پوشش خدمات بيمه‌اي شركت بيمه نوين قرار خواهد داد.

نوشته شده توسط محمد محبتی جهرمي  | لینک ثابت |